حضور دسته جمعی قضات شهرستان بروجرد در زندان مرکزی آن شهرستان

ملکشاهی :حضور جمعی قضات در زندانها را ، سبب  آرامش خاطر و مرتفع نمودن دغدغه های قضایی مددجویان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در راستای اجرای دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری وهمچنین رسیدگی به مسائل و مشکلات قضایی زندانیان مهدی محمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بروجرد در راس هئیتی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بروجرد ( شامل دادیاران ، بازپرسین و دادیاران اجرای احکام ) روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۴ با حضور در اندرزگاه های زندان ضمن استماع مشکلات مددجویان از نزدیک با آنان دیدار چهره به چهره و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی نمودند.
ملکشاهی رئیس زندان بروجرد در ابتدا ضمن خوش آمد گویی به بازدید کنندگان با ارائه گزارشی جامع از وضعیت قضایی مددجویان عنوان کرد: حضور جمعی قضات در زندانها نه تنها باعث مرتفع شدن مسائل و دغدغه های قضایی مدددجویان می شود بلکه باعث ایجاد آرامش خاطر در مجموعه زندانهاست .
وی با اشاره به تاکیدات رئیس محترم قوه قضاییه در اجرای دستورالعمل روند کاهش جمعیت کیفری زندانهای کل کشور اظهار داشت : بازدیدهای مستمر و مدون مراجع قضایی ضمن تسریع در انجام امور قضائی زندانیان ، در کاهش فشارهای روانی ناشی از تحمل حبس در بین محکومین نیز بسیار تاثیرگذار است .
مهدی محمدی دادستان بروجرد ضمن ابراز ضایت مندی از عملکرد مسئولان زندان بروجرد در رسیدگی به مشکلات مددجویان بیان کرد : صمیمیت و گشاده رویی و جدیت و فوریت مسئولان قضایی ، در پاسخگویی به سوالات و خواسته های مددجویان از نکات حائز اهمیت در این گونه دیدار ها می باشد .

محمدی افزود : بنده به این امر امیدوارم که پیگیری میدانی پرونده ها، تسریع و تسهیل در رسیدگی به درخواست آنان موجبات رضایتمندی و خشنودی مددجویان را در پی خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*