جلسه پرسش و پاسخ سرپرست زندانهای لرستان با پرسنل زندان الیگودرز
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۷ علی اسلام‌خواه سرپرست زندانهای لرستان در صدر هیئتی متشکل از القاصی مهر رئیس حفاظت و اطلاعات و غلامی چگنی سرپرست بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره کل وارد زندان الیگودرز شده و پس از حضور در دفتر رئیس زندان با پرسنل و مجموعه زندان الیگودرز جلسه پرسش و پاسخ برگزار کردند.

در این روز ابتدا اسلام‌خواه به تبیین دستورات دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان و همچنین بررسی مسائل امنیتی زندانها پرداخته و پرسنل را از خطرات احتمالی و حوادث پیش رو آگاه ساختند و تاکیدات ریاست سازمان را که از طریق ویدئو کنفرانس روز قبل دریافت کرده بودند را به پرسنل ابلاغ کردند.

سپس القاصی مهر به سختی ها و مصائب زندانبانی اشاره و بیان کرد : در سایر مشاغل سختی و خستگی کارها با کمی استراحت رفع می‌شود ولی در زندانبانی اینگونه نبوده چرا که با روح و روان شخص سر و کار دارد ایشان به نوبه خود زحمات و تلاشهای مجموعه را ارج نهاد.

در ادامه سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین به همدلی و رفاقت بین پرسنل برای انجام امور اشاره کرده و تصریح کرد : آثار زندانبانی و خصوصا شیفت‌های زندان نه تنها با ۴۸ ساعت استراحت مرتفع نمی‌شود بلکه اثرات سوء زیادی بر نیروها دارد که وصف ناپذیر است و تنها در سایه عشق و همدلی امکان پذیر است.

در پایان پرسنل زندان الیگودرز با مطرح کردن مشکلات و مسائل شخصی و کاری خود به سرپرست زندانهای لرستان در غالب خواهان رسیدگی به درخواستهای خود شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*