بازدید دادیاران دادسرای عمومی و انقلاب خرم آباد از بازداشتگاه خرم آباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان با توجه به بازدید های دوره ای و حضور قضات در زندانها خانم حسینی و خانم بیرانوند دادیاران شعب دوم و چهارم دادسرای عمومی و انقلاب خرم آباد از بازداشتکاه آن شهرستان بازدید نمودند .

در این بازدید در غیاب عباس مدهنی اسکندر فتحی معاون بازداشتگاه ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی و ارائه گزارشی از حوزه اجرای احکام در بحث ورود و خروج افراد در بازداشتگاه ، حضور مستمر قضات و مسئولین قضایی را در زندانها در راستای کاهش جمعیت کیفری لازم و ضروری دانست و اذعان داشت : بایستی با فرهنگ سازی در بین مردم و مجاب نمودن آنها به گذشت در برابر یکدیگر نسبت به جرایم سبک ، از تردد و ورود افراد به زندانها جلوگیری نمود .

خانم بیرانوند دادیار شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب خرم آباد نیز با اشاره به برخورد جدی دادسرا با هنجار شکنان و قانون گریزان و افراد مخل نظم عمومی جامعه گفت : دادسرا در برابر چنین افرادی کوتاه نمی آید و این گونه افراد در بحث کاهش جمعیت کیفری در زندانها هیچ گونه جایگاهی ندارند .

در پایان دادیاران ضمن بررسی پرونده های مددجویان بازداشتگاه با بعضی از زندانیان حوزه قضایی خود به صورت چهره به چهره در جهت رفع مشکلات آنها گفتگو و تبادل نظر نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*